Nabídka práce Konzultant call centra - nové projekty - Liberec

S novou nabídkou práce Konzultant call centra - nové projekty () v obci Liberec (okres Liberec) přichází na pracovní trh ke dni 08.09.2019 firma - zaměstnavatel Comdata Czech, a.s. - Liberec (, Liberec). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek;Částečný úvazek () je přinejmenším 21000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Liberec

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Konzultant call centra - nové projekty
Úvazek:
Plný úvazek;Částečný úvazek
Mzda:
21 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
S čím u nás můžete počítat: - Se zázemím silné mezinárodní společnosti s přátelským kolektivem a prací v centru města v příjemném prostředí. - S výdělkem 17 000 Kč + bonusy. Variabilní složku mzdy máme BEZ OMEZENÍ, výdělek je ve Tvých rukou! - Se smlouvu na hlavní pracovní poměr, případně i na zkrácený úvazek. - S pracovní dobou od 8:00 do 16:30 v pracovní dny - víkendy a státní svátky si dopřáváme volna. - S týdnem dovolené navíc! - S odměnou za doporučení nového kolegy ve výši 15 000 Kč. - S reálnou možností osobnostního i kariérního růstu (vstupní školení a navazující tréninky). - Se stravenkami v hodnotě 80 Kč. - S širokou škálou zajímavých zaměstnaneckých benefitů (stravenky, slevy u partnerských společností, zaměstnanecké výhodné tarify, týmové a firemní akce atd.). - Nástup: dle domluvy Jsme největší externí callcentrum v České republice. Do našeho týmu hledáme kolegy všech věkových kategorií, ať je Vám 20 nebo třikrát tolik, jste vítáni! Pokud rád komunikujete s lidmi, máte zájem nasbírat nové zkušenosti a dovednosti a máte rádi týmovou práci, je to šance právě pro Vás. Do našeho zkušeného týmu hledáme nové parťačky a parťáky všech věkových kategorií na pozice KONZULTANTŮ CALL CENTRA s nástupem na hlavní pracovní poměr. Se vším Vám pomůžeme a především Vás na vše řádně vyškolíme. A jako podporu pro nováčky máme nyní navíc 12 000 Kč v prvních měsících spolupráce !!! Hledáme kolegu, který: - Rád mluví s lidmi a chápe, že občas to není lehké :) - Obchod a prodej bere jako novou výzvu. - Umí pracovat na PC. - S úsměvem projde celým dnem. Těšíme se na Vás! :-)
Další nabídky práce Liberec

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Neuvedeno
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1440117 ()
Zaměstnavatel:
Comdata Czech, a.s. - Liberec
Kontaktní osoba:
Lenka Domínová +420 601 385 118 lenka.dominova@comdatagroup.com

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace