Nabídka práce Procesní kontrolor - Hrádek nad Nisou

S novou nabídkou práce Procesní kontrolor () v obci Hrádek nad Nisou (okres Liberec) přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2019 firma - zaměstnavatel AD Employment s.r.o. - personální agentura (, Hrádek nad Nisou). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za () je přinejmenším 24000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Liberec

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Procesní kontrolor
Úvazek:
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
provádění zkoušek odlitků, kontrola kvality dílů před uvolněním do výroby, školení ve spolupráci s oddělením výroby, vystavování protokolu o neshodě, hledání příčin a následné odstranění vad, odpovědnost za kvalitu dílů dle interních a zákaznických specifikací. Podpora odborného vzdělání a osobního rozvoje, zázemí stabilní nadnárodní společnosti, zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podporu rodinného života, volnočasové a sportovní aktivit, atd.) SOU technického směru, praxe v automotive výhodou, znalost technické dokumentace výhodou, znalost práce na PC, technické znalosti a myšlení, pečlivost a důslednost, dobré komunikační a organizační dovednosti, ochota pracovat ve směnném provozu.
Další nabídky práce Liberec

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - výuční list
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1415402 ()
Zaměstnavatel:
AD Employment s.r.o. - personální agentura
Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Vacková +420 724 392 165 lucie.vackova@ademployment.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace