Nabídka práce Provozní údržbář - Hrádek nad Nisou

S novou nabídkou práce Provozní údržbář () v obci Hrádek nad Nisou (okres Liberec) přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2019 firma - zaměstnavatel AD Employment s.r.o. - personální agentura (, Hrádek nad Nisou). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek () je přinejmenším 24000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Liberec

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Provozní údržbář
Úvazek:
Plný úvazek
Mzda:
24 000 až 30 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Kontrola a údržba elektrických/strojních zařízení (např. tlakových licích strojů a ostřihovacích lisů), odstraňování zjištěných závad při revizích, opravách a poruchách, provádění preventivních kontrol strojů a zařízení, elektromechanik: orientace v elektrických plánech, hydraulikář: orientace v hydraulických a pneumatických schématech. Podpora odborného vzdělání a osobního rozvoje, zázemí stabilní nadnárodní společnosti, zaměstnanecké výhody (např. závodní stravování, 5 týdnů dovolené, dětský tábor, podpora rodinného života, volnočasové a sportovní aktivity, atd. SOU technického směru, praxe min 2 roky v Automotive výhodou, pozice: elektromechanik: vyhláška 50/§6 min., hydraulikář: základní znalost hydraulických systémů, práce ve směnném provozu, technické znalosti a myšlení, zodpovědný přístup k práci, schopnost pracovat v týmu.
Další nabídky práce Liberec

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Středoškolské - výuční list
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1415393 ()
Zaměstnavatel:
AD Employment s.r.o. - personální agentura
Kontaktní osoba:
Ing. Lucie Vacková +420 724 392 165 lucie.vackova@ademployment.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace