Nabídka práce Specialista prodeje pro O2 - možnost práce z domova - Liberec

S novou nabídkou práce Specialista prodeje pro O2 - možnost práce z domova () v obci Liberec (okres Liberec) přichází na pracovní trh ke dni 13.07.2019 firma - zaměstnavatel Comdata Czech, a.s. - Liberec (, Liberec). Toto volné pracovní místo je z oboru . Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek;Částečný úvazek () je přinejmenším 35000 Kč hrubého.


Další nabídky práce Liberec

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Specialista prodeje pro O2 - možnost práce z domova
Úvazek:
Plný úvazek;Částečný úvazek
Mzda:
35 000 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Staň se součástí našeho týmu v mezinárodní společnosti! Jsme jedničkou na trhu - největší externí callcentrum v České republice. Nemáš zkušenosti s obchodní pozicí a obchod tě láká? Získej u nás první prodejní zkušenosti. Voláme vždy a pouze klientům O2. Co nabízíme: Vyděláš si: 17 000 Kč + extra nováčkovský bonus 12 000 Kč + standardní bonusy, které si můžeš ovlivnit sám - jejich výše není omezena! Nejlepší konzultant - 23 000,- pouze na bonusech Nabízíme na míru šité smlouvy dle potřeb zaměstnanců – HPP (4, 6, 8 h) - jsme flexibilní a přizpůsobíme se Vám. Pokud se nám vzájemná spolupráce osvědčí, nabízíme možnost pracovat po zaučení z domova (veškerou technikou Vás vybavíme) Staneš se součástí super kolektivu (jsme mladí, starší, nejstarší - věk pro nás nehraje žádnou roli) Všechno tě bez stresu naučíme Co dalšího Vás u nás čeká: Práce na plný i částečný úvazek (HPP nebo DPP) ve skvělém týmu milých kolegů Stravenky v hodnotě 80 Kč - již od nástupu 25 dnů skvělé dovolené Firemní neomezený tarif s 10 GB internetu za symbolickou cenu 89 Kč Masáže přímo na pracovišti - zdarma Dotované automaty na občerstvení i kávu Odměna za doporučení nového zaměstnance ve výši 15 000 Kč Vstupní zaškolení a průběžná rozvojová školení na náklady společnosti, nechceme žádné závazky Flexibilní plánování směn Reálná možnost kariérního i osobního růstu. Moderní pracoviště v centru Liberce, výborná dostupnost MHD Zní to zajímavě? Neváhejte a napište nám :) Více o pozici v odkazu níže https://www.youtube.com/watch?v=9LxsDrHS1gA&t=4s Po kom pátráme: Po vás, kteří máte chuť do práce Umíte pracovat s PC - stačí základy Nebojíte se pustit si pusu na špacír Obchod a prodej berete jako výzvu TĚŠÍME SE NA TEBE :).
Další nabídky práce Liberec

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Základní
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
d1362262 ()
Zaměstnavatel:
Comdata Czech, a.s. - Liberec
Kontaktní osoba:
Lenka Domínová +420 601 385 118 nabor@comdataczech.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Další informace