Nabídka práce Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - Liberec

S novou nabídkou práce Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče (Pečovatel/ka v domově Vila Vitae v Liberci) v obci Liberec (okres Liberec) přichází na pracovní trh ke dni 15.04.2018 firma - zaměstnavatel (, Liberec). Toto volné pracovní místo je z oboru Zdravotnictví. Výše nabídnuté mzdy za Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně) (Nepřetržitý provoz) je přinejmenším 16500 Kč hrubého.


Další nabídky práce Liberec

Popis nabídky práce

Pracovní pozice:
Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče
Rozšířený popis:
Pečovatel/ka v domově Vila Vitae v Liberci
Počet volných míst:
2
Úvazek:
Plný úvazek Zkrácený úvazek (minimálně 20hod týdně)
Směnnost:
Nepřetržitý provoz
Nástup dne:
01.05.2018
Mzda:
16 500 až 21 500 Kč
Poznámka k nabídce práce:
Hledáme pečovatele/ky pro Domov Vila Vitae v Liberci Nejsme nemocnice, nejsme ústav. Jsme Domov pro osoby s demencí a zaměřujeme se na to, aby naši klienti žili v prostředí, které plně respektuje a podporuje jejich důstojnost a právo na vlastní rozhodování. Děláme věci jinak, chcete to zkusit s námi? Hledáme lidi, kteří: Se nebojí pracovat sami i v malém kolektivu. Chtějí být pomocnou rukou tam, kde člověk s demencí už nezvládá činnost sám. Umí partnersky a vlídně pohovořit s klienty. Dokáží respektovat přání klienta a podpořit ho v jeho realizaci. Pečlivě odvedou svou práci a o informace se budou dělit se svými kolegy. Jsou pozitivní a nebojí se občas pracovat v noci. Mají čistý trestní rejstřík. Co Vám můžeme nabídnout: Jasná pravidla pro Vaši práci. Pravidelné vzdělávání a supervize. Mzda až 21 500,-. Práce na směny, úvazek 37,5 hod. či zkácený. Možnost flexibilního rozložení směn dle domluvy. 5 týdnů dovolené. Více informací o nás získáte na www.rodina24.org Svůj životopis zašlete e-mailem na: vendula.safarikova@rodina24.org . 
Další nabídky práce Liberec

Požadavky na zájemce o práci

Vzdělání:
Minimálně Nižší střední
Dovednosti:
Speciální dovednosti nejsou požadovány pro nabízenou práci.
Jazykové znalosti:
Speciální jazykové znalosti nejsou pro toto volné místo vyžadovány.

Kontaktní údaje

Reference:
11135690793, ( Úřad práce Semily )
Zaměstnavatel:
Pro více informací prosím kontaktujte Úřad práce Semily.